Кондиціонер Daikin FTXA20/RXA20

48198,00
грн.
Daikin FTXA 20 AW / RXA20 A - побутовий кондиціонер, який застосовується в приміщенні до 20 м2 і виробляє 2 кВт холоду. Він має високий клас енергоефективності - А +++. Це означає, що споживаючи 1 кВт енергії, обладнання виробляє 8 кВт холоду і 4 кВт тепла.

Кондиціонер виконаний в білому кольорі, що дозволить йому гармонійно вписатися в класичний або мінімалістичний дизайн.

Він тихо функціонує, мінімальний рівень шуму становить 19 дБА. Таким чином робота кондиціонера не створює дискомфорт і не помітна для мешканців дому.

В якості теплоносія в обладнанні використовується фреон R-32. Він більш екологічний, ніж R410A. Його застосування зменшує негативний вплив на навколишнє середовище на 68%. Також він має більшу холодильної продуктивністю і меншу витрату. Таким чином його необхідно рідше заправляти.

Кондиціонери Daikin FTXA 20 AW / RXA20 A очищають повітря за допомогою інноваційної технології Flash Streamer. Електрони, які виробляє спліт-система направляються потужним потоком на алергени і віруси і руйнують їх частки, знижуючи активність.

Розробники продумали ефективну систему розподілу повітряного потоку. Вона заснована на ефекті Коанда. Працюючи на охолодження, пристрій направляє повітря горизонтально, паралельно стелі і поступово воно опускається вниз. Таким чином відбувається природна циркуляція. Коли обладнання функціонує на обігрів, повітряний потік прямує вертикально вниз і розподіляється по всій кімнаті.

В кондиціонер інтегрований інтелектуальний термодатчик. Він розподіляє приміщення на 64 квадрата і після подачі повітря перемикається на потокову, яка направляє холод або тепло на певні ділянки.

Керувати спліт-системою можна через програму Daikin Online Controller на телефоні. Вона дозволить включати пристрій до вашого повернення додому. Таким чином вам не доведеться чекати, коли в кімнаті встановиться комфортна температура.

Смотрите также
Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш телефон
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности