Кондиціонер Daikin FTXA50/RXA50

95358,00
грн.
Інверторний кондиціонер Daikin FTXA50AT/RXA50A серії Stylish Inverter (холодоагент R32) - це нова елегантна система кондиціонування повітря з новим дизайном і унікальними функціями. Більшість споживачів вибирають кондиціонери, які об'єднують кращі експлуатаційні характеристики і елегантний дизайн. Серія Stylish представляє ідеальний баланс і чудово вписується в інтер'єр будь-яких приміщень.
Вибір системи на R-32 холодоагенті знижує рівень впливу на навколишнє середовище на 68% і завдяки своїм властивостям знижує споживання енергії завдяки високій енергоефективності.
Кондиціонери характеризуються дуже тихою роботою, інтернет-контролер (опція) дозволяє управляти внутрішнім блоком звідусіль по локальній мережі або через інтернет, а також збирати дані про енергоспоживання.
Холодоагент R32
Вибір системи на R-32 знижує рівень впливу на навколишнє середовище на 68% порівняно R-410A і безпосередньо знижує споживання енергії завдяки високій енергоефективності
DC-inverter
Інвертори Daikin дозволяють досягти бажаної температури набагато швидше, ніж звичайні кондиціонери. Для досягнення потрібної температури кондиціонер починає працювати на посиленої потужності, набагато більшою, ніж номінальна. А при досягненні необхідної температури, поступово знижує її. Завдяки інвертору кондиціонер витрачає тільки необхідну кількість ресурсів і електроенергії і досягає потрібних температурних значень набагато швидше. Таким чином, інверторні технології «Дайкин» - це ефективність, продуктивність, помножена на найвищу економічність.
Максимальна ефективність
Завдяки новому дизайну компонентів, Stylish є одним з найбільш енергоефективних кондиціонерів, доступних сьогодні на ринку. Крім того, хладагент R-32 гарантує більш високу енергоефективність і знижує вплив на навколишнє середовище.
Елегантний і ефективний дизайн
Серія Stylish відрізняється підкресленою стриманістю дизайну, вишуканістю і компактністю внутрішнього блоку. Користувачі можуть вибирати з трьох різних кольорів: білого, сріблястого і чорного дерева. При роботі фронтальна панель рухається паралельно корпусу блоку та ідеально підходить до будь-якого дизайну приміщення. Ця функція підвищує ефективність кондиціонера, зберігаючи при цьому приємний і стильний зовнішній вигляд. Закруглені кути додають блоку загальної естетичної привабливості.
Інноваційні технології серії Stylish
Кондиціонер Stylish використовує вентилятор нової розробки для оптимізації повітряного потоку з метою підвищення енергоефективності при низьких рівнях робочого шуму. Для досягнення високої енергоефективності, компанія Daikin розробила новий вентилятор, який ефективно
працює в компактному корпусі внутрішнього блоку. Вентилятор і теплообмінник забезпечують високу енергетичну ефективність, до того ж працюють з рівнем робочого шуму, практично не чутно для користувачів.
Оптимізований повітряний потік
Серія Stylish застосовує спеціально розроблені вентиляторні лопаті для створення ефекту Коанда, оптимізуючи повітряний потік для підвищеного внутрішнього комфорту. До того ж, більш цілеспрямований повітряний потік оптимізує розподіл температури по всій кімнаті. Кондиціонер розподіляє повітряний потік в залежності від власних потреб в приміщенні - нагрівання або охолодження. Під час роботи системи в режимі нагріву, подвійні жалюзі направляють повітря вниз (вертикальний повітряний потік), в той час як в режимі охолоджування жалюзі переміщують повітря вгору і вздовж стелі (підстельовий повітряний потік), створюючи таким чином дві різні схеми потоку повітря, Stylish запобігає протяги і забезпечує більш стабільну і комфортну кімнатну температуру для жителів.
Матричний інфрачервоний сенсор
Кондиціонер Stylish використовує матричний інфрачервоний сенсор для визначення температури поверхні в приміщенні з метою створення більш комфортного клімату. Після визначення поточної температури в приміщенні матричний інфрачервоний сенсор розподіляє повітря рівномірно по всій кімнаті, направляє теплий або прохолодне повітря в області з потребами.
Управління кліматом і вологістю
Комфорт не тільки пов'язаний з якістю внутрішнього повітря або температурою в приміщенні, а також з вологістю. Stylish також застосовує кілька різних налаштувань для автоматичного регулювання роботи вентилятора і компресорів з метою створення оптимального балансу між температурою і вологістю в приміщенні. Інверторна технологія використовується для керування інтенсивністю охолодження і регулювання температури з похибкою 0,5 °С.
Свіжий і чисте повітря
Stylish застосовує технологію Flash Streamer для видалення повітряних частинок, алергенів і запахів усередині блоку забезпечує високу якість внутрішнього повітря.
Інтелектуальне управління
Серія кондиціонерів Stylish з інтернет-контролером Daikin в якості стандартної функції, може повністю управлятися через смартфон - незалежно від того, де перебуває користувач. Все, що потрібно для створення ідеального клімату в приміщенні - з'єднання Wlan і безкоштовний додаток для інтернет-контролера Daikin, що забезпечує контроль за показниками енергоспоживання, сприяючи таким чином енергоефективності.


Смотрите также
Click to order
Total: 
Ваше имя
Ваш телефон
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности